Latino lady styling – kobiecość i gracja poruszania się

Kobiecość to nie tylko wygląd i zachowanie, to gesty, styl poruszania się, to jak chodzimy, jak układamy stopy, biodra, ręce. Są kobiety, które można powiedzieć, że „mają to” bo np. odziedziczyły w genach lub po prostu wyniosły z domu. Są też takie, które chciałyby „to mieć” ale zupełnie nie wiedzą jak tą kobiecość z siebie wydobyć.

 

Wyraź siebie


Szukanie kobiecości nie powinno się odbywać jedynie między regałami ubrań lecz w wielu miejscach, które w tych czasach są na wyciągnięcie ręki. Ja dziś proponuję poszukiwanie w Szkole Tańca np. na zajęciach typu Lady Styling. Na takie zajęcia przychodzą i Panie bardzo kobiece, które lubią kobiece zajęcia i dobrze się na nich czują, ale także takie, które jeszcze nie czują się sexy i często, niestety wstydzą się tańczyć na zajęciach grupowych. Ja podpowiem tylko, że na grupowe lekcje tańca nikt nie przychodzi aby przyglądać się pozostałym uczestnikom. Tam każdy jest skupiony na sobie a najwspanialsze jest to, że ucząc się sekwencji kroków i ruchów na zajęciach możesz potem w domowym zaciszu, przed lustrem ćwiczyć i doskonalić ruchy gdy nie ma nikogo obok. W taki sposób nabierasz coraz większej pewności siebie i z zajęć na zajęcia będzie Ci szło coraz lepiej!
W domu puść sobie muzykę jaką lubisz, lub poproś instruktorkę/instruktora o podanie listy utworów do tańca. Nic tak nie poprawia nastroju i sylwetki jak taniec do ulubionej muzyki.

Złej baletnicy...


Wybierając się na zajęcia taneczne ubierz się wygodnie i swobodnie, niekoniecznie na początku na obcasie. Załóż np. zwiewną sukienkę i baleriny a od razu poczujesz się bardziej kobieco. Dres i adidasy też mogą być choć ja taki zestaw wolę na siłownię czy aerobic.
 

Kochane Dziewczyny, Panie, Kobiety i Kobietki tańczmy bo to sama radość!!! Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW