Kurs Tańca Dla Narzeczonych – last minute

Kurs dla Narzeczonych czyli kurs tańca przygotowujący Młode Pary do Wesela. Kurs ten przeznaczony jest dla tych, którzy nie zdążyli zaliczyć kursu tańca towarzyskiego & użytkowego, który trwa dłużej bo aż 12 tygodni (mowa o poziomie podstawowym). Kurs dla Narzeczonych to 5 spotkań, ale intensywnych bo 90 minutowych.

 

Szybko ale perfekcyjnie


Zajęcia odbywają się w odstępach tygodniowych lub (w okresie wakacyjnym) codziennie, czyli cały kurs możecie odbyć w zaledwie 5 dni. Podczas kursu uczymy podstaw do walca angielskiego i wiedeńskiego, proponujemy kilka prostych ozdobników takich jak obroty partnerki, efektowne przejścia, proste podnoszenia. Podpowiadamy również jak ładnie i w rytmie rozpocząć pierwszy taniec oraz jak zakończyć, aby zapadł w pamięć gości na długi czas.
 

Nie tylko pierwszy taniec


Jak już wcześniej wspomniałam kurs ten przygotowuje Was tanecznie do Wesela, więc nie może na nim zabraknąć popularnego tańca użytkowego 2na1 (Disco Fox). Taniec użytkowy przyda się do zabawy już po pierwszym tańcu, kiedy to Pan Młody będzie prosił do tańca nie tylko Swoją Partnerkę. Panowie często stresują się tym momentem, dlatego polecamy opanowanie przynajmniej kroku podstawowego oraz, co bardzo ważne, umiejętności prowadzenia. Prosząc do tańca np. Mamę lub Teściową chcecie przecież wypaść najlepiej, a do tego nie trzeba skomplikowanych figur, wystarczy dobre, skuteczne i zdecydowane prowadzenie co daje Wam niesamowitą pewność siebie na parkiecie.
Wiadomo, że każdy taniec, aby był zatańczony naturalnie, wymaga treningu i poświęcenia czasu. Jeśli jednak tego czasu nie masz za wiele to my postaramy się w te 5 zajęć (7,5 godziny)  nauczyć Was tego naturalnego tańca jak najlepiej.


Ćwicz gdzie się da


Ważny jest też trening indywidualny, między zajęciami. Jeśli czegoś nie zapamiętałeś z zajęć to na kolejnych możesz jeszcze o to zapytać. Warto także przećwiczyć Wasz pierwszy taniec na Sali, na której odbędzie się Wasze wesele. Pozwoli to przegonić pierwszy stres i obyć się z parkietem i otoczeniem.
Aby taniec był swobodny przetańczcie go też w obuwiu ślubnym. Nie ma nic gorszego niż obtarcia z nowych butów na własnym weselu. Jeśli obawiacie się (szczególnie Panie) o ubrudzenie ślubnych butów to podczas treningu załóżcie sobie na buty białe, bawełnianie skarpetki. Buty się nie zniszczą a Wy będziecie miały pewność że buty pasują jak ulał i nie trzeba ich zmienić po pierwszej godzinie tańca.
Więcej informacji na temat pierwszego tańca i związanych z nim przygotowań znajdziecie na naszym blogu „Pierwszy Taniec”

 

Zapraszamy!  
Tutaj przedstawiamy propozycje utworów na pierwszy taniec

Zapisy prowadzone są do grup dosepnych pod linkiem:

GRAFIK KRAKÓW