Dancefloor Blog

TANIEC TOWARZYSKI & UŻYTKOWY - wulkan możliwości

Taniec towarzyski to…. dla mnie to wspaniały sposób aktywnego spędzania czasu we dwoje. W czasach gdy modne jest uprawianie sportów, każdy szuka odpowiedniej formy aktywności dla siebie. Będąc w związku nie musimy wybierać osobnych aktywności fizycznych. Istnieje dużo różnych sportów (bo taniec to też sport i to bardzo przyjemny), które można ćwiczyć razem. 

Więcej: TANIEC TOWARZYSKI & UŻYTKOWY - wulkan możliwości

 

TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR - pytacie - czym się różni od towarzyskiego...

Taniec użytkowy to przede wszystkim wyzwanie dla Panów lecz na zajęciach tańczymy oczywiście w parach 

Mówiąc „taniec użytkowy” myślę głównie o umiejętności prowadzenia w tańcu. Najlepiej oczywiście uczestniczyć w kursie z Partnerką, z którą będziecie ćwiczyć między zajęciami.


Więcej: TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR - pytacie - czym się różni od towarzyskiego...

 

Kurs Tańca Dla Narzeczonych – last minute

Kurs dla Narzeczonych czyli kurs tańca przygotowujący Młode Pary do Wesela. Kurs ten przeznaczony jest dla tych, którzy nie zdążyli zaliczyć kursu tańca towarzyskiego & użytkowego, który trwa dłużej bo aż 12 tygodni (mowa o poziomie podstawowym). Kurs dla Narzeczonych to 5 spotkań, ale intensywnych bo 90 minutowych.

Więcej: Kurs Tańca Dla Narzeczonych – last minute

 

Practise – bo trening czyni mistrza

Practise, roztańczenie, wprawki, trening własny – te wszystkie pojęcia właściwie znaczą to samo, czyli możliwość samodzielnego doskonalenia swoich umiejętności. W Dancefloor na practise zapraszamy w co drugi weekend. Terminy są na bieżąco aktualizowane w naszym grafiku na stronie.

Więcej: Practise – bo trening czyni mistrza

 

Przedszkolaki, dzieci, młodzież - w każdym wieku potrzebujemy czegoś innego

Tańczące dzieci to temat rzeka. Często dzieci tańczą bo rodzice chcą aby tańczyły i bardzo dobrze! Pamiętajcie tylko Drodzy Rodzice, żeby porozmawiać z dzieckiem jaki styl tańca Waszemu przyszłemu tancerzowi się podoba lub w jakiej technice tańca będzie się czuć dobrze. Trudno zaciekawić bardzo energiczne dziecko zajęciami baletowymi lub jazzowymi, natomiast spokojny temperament nie polubi hip hop’u czy disco dance  

Więcej: Przedszkolaki, dzieci, młodzież - w każdym wieku potrzebujemy czegoś innego

 

Strona 1 z 3