Aktualości - Zajęcia Solo oraz Młodzież

Balet/Jazz

Start październik 2018!!!

Mamy zaszczyt zaproponować Wam nowe zajęcia w naszej Szkole! Zajęcia przeznaczone dla dziewczynek w wieku 4-6 lat. Jazz i balet to techniki pokrewne i najlepiej kształtują ruchowe zawchoania młodych tancerek. Dziewczynki nie tylko będą uczyły się jak pięknie się poruszać lecz również będą się rozciągać i wzmacniać pozszczególne części ciała. Koordynacja ruchowa, gracja i lekkość w tańcu to tylko niektóre elementy uczone na tych zajęciach. Zapraszamy do wspólnej zabawy :)

- Balet/Jazz 4-6 lat (pon. godz. 17.00-.17.45)
ZAPISZ SIĘSzczegółowy grafik zajęć z możliwością zapisu znajdziecie TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: KONTAKT

 

 

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY

Start wrzesień/październik 2018!!!

Kochani!

Zapraszamy na zajęcia taneczne w sezonie 2018/2019. Proponujemy Wam najbrdziej lubiane rodzaje zajęć:
-Taniec Nowoczesny / ukierunkowanie na techniki Hip hopowe - grupa wiekowa 10-15 lat
- Taniec Nowoczesny / ukierunkowanie na techniki jazzowe - grupa wiekowa 10-15 lat.
- Taniec nowoczesny 7-9 lat

Wiadomo nie od dziś, że trening czyni mistrza a co za tym idzie regularny trening więcej niż raz w tygoniu przyczyni się do większych postępów, co na pewno będziecie mogli zaobserwować już po pierwszym semestrze nauki.

Taniec nowoczesny to zbiór niezliczonej ilości odmian i technik tańca. My proponujemy podział na techniki jazzowe i hip hopowe. Połączenie tych dwóch kursów da wam przygotowanie techniczne z najważniejszych technik tańca.
Pod koniec sezonu damy wam możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na scenie przed publicznością. 

- T. nowoczesny / jazz 10-15 lat (pon. godz. 16.00-.17.00)
ZAPISZ SIĘ
- T. nowoczesny / jazz 10-15 lat (śr. godz. 16.00-.17.00)
ZAPISZ SIĘ
- T. nowoczesny / hip hop 10-15 lat (wt. godz. 16.15-.17.15)
ZAPISZ SIĘ
- T. nowoczesny / hip hop 10-15 lat (pt. godz. 16.00-.17.00)
ZAPISZ SIĘ
- T. nowoczesny 7-9 lat (czw. godz. 16.00-.16.45)
ZAPISZ SIĘSzczegółowy grafik zajęć z możliwością zapisu znajdziecie TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: KONTAKT

 

   

HIP HOP

Start 12 październik


Taniec hip-hop od swoich początków w latach 60-70 XX wieku przeszedł ogromną ewolucję wykształcając po drodze różne style które wpłynęły na jego dzisiejszą formę jak: popping, locking, breakdance, house, crumping i wiele innych. Jego ostatnią osłona jest New Age Hip-Hop – który poza powyższymi stylami łączy w sobie jeszcze troche z jazzu i modernu – dając tancerzom i choreografom bardzo szerokie pole do popisu.


Zapisy prowadzone są do  grupy:
- HIP HOP (pt. godz. 17.00-.18.00)
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

DANCEHALL

Start 2 i 5 październik - OPEN


Zapraszamy na wyjątkowo klimatyczne zajęcia czyli Dancehall! Jest to najpopularniejsza technika nowoczesna w ostatnim czasie. Rozpala zmysły, ma w sobie niezwykłą żywiołowość i dużo seksapealu. Ma porywać i wręcz zmuszać do ruchu, szczególnie pośladków. Gorący taniec w rytm tej muzyki nazywany jest grindingiem. W tym seksownym tańcu pary wykonują dynamiczne ruchy, również seksualne. Taniec ten można określić mianem tańca imprezowego i mimo iż z pozoru wydaje się on opierać jedynie na shake'ach to tak naprawdę istnieje kilkaset kroków, które posiadają swoje nazwy i określony sposób wykonywania.Większość kroków powstaje w sposób spontaniczny stąd ciężko wskazać określonych twórców poszczególnych ruchów i określony sposób wykonywania, w dużej mierze bardziej chodzi o oddanie idei danego kroku przy zachowaniu właściwej pracy ciała. Mimo iż ten styl taneczny kojarzony jest głównie z kobietami to twórcami większości kroków są jednak mężczyźni. 

Zapisy prowadzone są do  grupy:

Zapisy prowadzone są do  grupy:
DANCEHALL zaawans (wt. godz. 17.15-18.15) Start 2.10
  ZAPISZ SIĘ

Zapisy prowadzone są do  grupy:
DANCEHALL poczatkująca (pt. godz. 18.00-19.00) Start 28.09
ZAPISZ SIĘ 
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

Latino LADY STYLING

Start 17 i 20 wrzesień - OPEN


Na Latino Lady Styling zapraszamy Panie w różnym wieku. Jak sama nazwa wskazuje na zajęciach tańczymy salsę i tańce latynoamerykańskie i to w wyjątkowo kobiecym wykonaniu. Wystarczy sama muzyka do salsy aby porwać kobiety do tańca a na naszych zajęciach instruktorzy dodatkowo nauczą Was jak tańczyć zmysłowo, płynnie i tak aby każda z Was poczuła się królową parkietu. Choreografie na zajęciach układane są w taki sposób aby nauczyć panie charakterystycznego dla salsy, płynnego poruszania biodrami oraz ramionami a przy okazji spalicie mnóstwo kalorii i wymodelujecie sylwetkę. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe kombinacje kroków dopasowane do poziomu zaawansowania grupy. Zachęcamy do połączenia zajęć Salsa Lady Styling z zajęciami Latino Lady Styling i Sexy Dance (zajęcia trzy razy w tygodniu przyniosą najlepsze efekty w doskonaleniu techniki tańca oraz w drodze do smukłej sylwetki tancerki).


Zapisy prowadzone są do  grupy:
- LATINO LADY STYLING (pon. godz. 17.00-18.00). OPEN
ZAPISZ SIĘ

Zapisy prowadzone są do  grupy:
- LATINO LADY STYLING (czw. godz. 16.45-17.45). OPEN
ZAPISZ SIĘ 

 


Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

Strona 1 z 2