Aktualności - Zabrze

KURS TAŃCA towarzyskiego & użytkowego

Start 26 luty

Najlepsze zajęcia dla par przed ślubem, wybierających się na bal, zabawę taneczną, studniówkę, Sylwester lub po prostu chcących nauczyć się tańca w parze. Program zajęć jest realizowany w trzech stopniach zaawansowania, każdy stopień po 3 miesiące. Po ukończeniu trzeciego stopnia kursu istnieje możliwość kontynuowania nauki tańca w tzw. Klubie Dancefloor.

 

Zapisy prowadzone są do  grupy:

TANIEC TOWARZYSKI & UŻYTKOWY I stopień (pon. godz. 19.30-20.30)
ZAPISZ SIĘ

Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK ZABRZE

Więcej: KURS TAŃCA towarzyskiego & użytkowego

 

TANIEC TOWARZYSKI ŚREDNIOZAAW.

Start styczeń 2018

 Jeśli uczestniczyliście już w zajęciach z tańca towarzyskiego i chcielibyście kontynuować tą przygodę to proponujemy dołączenie do grup średniozaawansowanych i zaawansowanych. Kurs tańca towarzyskiego to przede wszystkim nauka tańca w parze czyli przyjemne z pożytecznym. Na zajęciach poznacie tańce standardowe tj. walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot i quickstep oraz tańce latynoamerykańskie tj. samba, cha cha cha, rumba, jive a także taniec użytkowy 2na1.  Pierwszy, podstawowy stopień nauki trwa 3 miesiące tj. 12 zajęć po 60 minut. Drugi i trzeci stopień nauki to również 3 miesiące i dłuższe spotkania - 12 zajęć 90 minut.  Po zakończeniu nauki na wszytkich trzech stopniach zaawansowania pasjonatów tańca towarzyskiego zapraszamy do kontynuowania nauki w grupie klubowej.Zapisy prowadzone są do  grupy:
TANIEC TOWARZYSKI ŚR.ZAAW.  (wt. godz. 20.30-21.45) MOK GUIDO
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK ZABRZE

ZAPISZ SIĘ

   

LATINO LADY STYLING

Start 29 styczeń 2018

Tańce latynoamerykańskie kojarzone się z gorącym temperamentem i ekspresją. Różnią się one od siebie dynamiką i interpretacją muzyczną, ale łączy je gorący i porywający rytm. Każdy z tańców pozwala na wyrażenie innych emocji i nastrojów. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie, coś co pozwoli na wyrażenie swojej osobowości.
Zajęcia Latino Solo przeznaczone są dla Pań kochających taniec i ruch przy muzyce. Stanowią alternatywę np. dla aerobiku.
Każde spotkanie to ciekawa choreografia składające się z kroków charakterystycznych dla szybkich tańców latynoamerykańskich tj.:
- Salsa,
- Samba,
- Cha cha cha,
- Jive.

Tańcząc tańce latynoamerykańskie nabierasz umiejętności płynnego poruszania biodrami, poprawisz  kondycję, koordynacje ruchów a wszystko to przy kubańskich, brazylijskich i innych rytmach ameryki łacińskiej.
 

Zapisy prowadzone są do  grupy:
- LATINO LADY STYLING (poniedziałek godz. 18.30-19.30). MOK GUIDO
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK ZABRZE

ZAPISZ SIĘ


   

OFERTA PRACY DLA INSTRUKTORÓW

Szkoła Tańca Dancefloor poszukuje INSTRUKTORÓW TAŃCA TOWARZYSKIEGO DO PRACY W ZABRZU.
Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
   

Oferty specjalne

Moi drodzy, zapisując się na zajęcia wakacyjne w okresie lipca lub sierpnia pamiętajcie, że kupując karnet oferujemy wam z tego tytułu "zniżki wakacyjne" od cen obowiązujących od września do czerwca. Ponadto jeśli kochacie taniec, a każdy rabat od ceny karnetu jest dla was ważny, proponujemy wam upust 10% od zakupionego karnetu za każdego przyprowadzonego klienta, który wykupi karnet. Jeśli masz dużo znajomych, których chciałbyś zarazić pasją tańczenia to DANCEFLOOR im to umożliwi, a ty będziesz płacił za karnet mniej. Dodatkowo przy zapisach dużych grup zorganizowanych proponujemy indywidualne rabaty, które można uzgodnić z Dyrekcją naszej Szkoły Tańca. Promocje się nie sumują.

   

Strona 1 z 2