Aktualności - Kraków

KURS DLA NARZECZONYCH

Start 11 maja


Kursy dla narzeczonych w Krakowie odbywają się w ciągu pięciu spotkań  trwających po 90 minut każde. Uczestnicy kursu poznają najczęsciej wybierane na pierwszy taniec tańce tj. walaca angielskiego i wiedeńskiego oraz niezbędny do dobrej zabawy taniec użytkowy 2na1. Walca angielskiego i wiedeńskiego otrzymują państwo w formie gotowej, prostej ale efektownej choreografii na pierwszy taniec. W 2na1 największy nacisk kładziemy na naukę prowadzenia dla panów co później bardzo cenią ich partnerki. Nasi instruktorzy nauczą Was także jak wyczuć rytm i dopasować do muzyki odpowiednie kroki. Oferujemy Państwu bardzo elastczne terminy kursów szczególnie w okresie wakacyjnym. Zajęcia odbywają się zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Jeśli zdarzy się, że opuścicie jakieś zajęcia to możecie je odrobić na kolejnym kursie, nawet u innego prowadzącego, gdyż wszyscy nasi instruktorzy realizują ten sam program nauczania. Dla chętnych uczestników kursu oferujemy również wynajem w bardzo atrakcyjnej cenie sali tanecznej w szkole tańca celem doszkolenia techniki i roztańczenia.

 
Tutaj przedstawiamy propozycje utworów na pierwszy taniec

Zapisy prowadzone są do  grupy:

- KURS DLA NARZECZONYCH (pt. godz. 19.00-20.30)
ZAPISZ SIĘ
GRAFIK KRAKÓW


 

KURS TAŃCA towarzyskiego i użytkowego

Start 15 kwietnia i 7 maja


Zapraszamy na nowy kurs tańca towarzyskiego oraz użytkowego dla początkujących. Kurs tańca to przede wszystkim nauka tańca w parze czyli przyjemne z pożytecznym. Na zajęciach poznacie tańce towarzyskie i użytkowe, które bedziecie mogli wykorzystać na każdej zabawie, gdzie tańczy się w parach. W programie między innymi 2na1 znane także jako disco fox, cha cha, jive, blues i wiele innych tańców w wersji użytkowej oraz samba, cha cha, rumba, tango itp.. Nauczycie się rozpoznawać rytmy, prowadzić partnerkę ale przede wszystkim świetnie bawić się tańcem. 


 

Zapisy prowadzone są do  grupy:
- KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO & UŻYTKOWEGO (pon. godz. 17.45-18.45)
ZAPISZ SIĘ

- KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO & UŻYTKOWEGO (nd. godz. 17.30-18.30)
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

JAZZ 16 +

Start 6 kwiecień


Zajęcia, na których odkryjecie piękno tej techniki. Cechami charakterystycznymi jazzu są tak zwane izolacje, czyli ruchy partiami ciała niezależnie od innych (np. sama głowa, klatka piersiowa czy sam tułów) i kontrakcje, spotykane równie często w hip-hopie, ale na innej zasadzie. Taniec jazzowy sprawia ogólne wrażenie tańca „lekkiego i niezależnego” tak jak taniec współczesny czy modern dance.

Zapisy prowadzone są do  grupy:

- JAZZ 16+ (piątek godz.18.00 - 19.00) 
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW.

   

Latino LADY STYLING

Start 4 kwietnia


Na Latino Lady Styling zapraszamy Panie w różnym wieku. Jak sama nazwa wskazuje na zajęciach tańczymy salsę i tańce latynoamerykańskie i to w wyjątkowo kobiecym wykonaniu. Wystarczy sama muzyka do salsy aby porwać kobiety do tańca a na naszych zajęciach instruktorzy dodatkowo nauczą Was jak tańczyć zmysłowo, płynnie i tak aby każda z Was poczuła się królową parkietu. Choreografie na zajęciach układane są w taki sposób aby nauczyć panie charakterystycznego dla salsy, płynnego poruszania biodrami oraz ramionami a przy okazji spalicie mnóstwo kalorii i wymodelujecie sylwetkę. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe kombinacje kroków dopasowane do poziomu zaawansowania grupy. Zachęcamy do połączenia zajęć Salsa Lady Styling z zajęciami Latino Lady Styling i Sexy Dance (zajęcia trzy razy w tygodniu przyniosą najlepsze efekty w doskonaleniu techniki tańca oraz w drodze do smukłej sylwetki tancerki).


Zapisy prowadzone są do  grupy:
- LATINO LADY STYLING (śr. godz. 17.45-18.45). 
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

DANCEHALL

Start 3 kwietnia


Zapraszamy na wyjątkowo klimatyczne zajęcia czyli Dancehall! Jest to najpopularniejsza technika nowoczesna w ostatnim czasie. Rozpala zmysły, ma w sobie niezwykłą żywiołowość i dużo seksapealu. Ma porywać i wręcz zmuszać do ruchu, szczególnie pośladków. Gorący taniec w rytm tej muzyki nazywany jest grindingiem. W tym seksownym tańcu pary wykonują dynamiczne ruchy, również seksualne. Taniec ten można określić mianem tańca imprezowego i mimo iż z pozoru wydaje się on opierać jedynie na shake'ach to tak naprawdę istnieje kilkaset kroków, które posiadają swoje nazwy i określony sposób wykonywania.Większość kroków powstaje w sposób spontaniczny stąd ciężko wskazać określonych twórców poszczególnych ruchów i określony sposób wykonywania, w dużej mierze bardziej chodzi o oddanie idei danego kroku przy zachowaniu właściwej pracy ciała. Mimo iż ten styl taneczny kojarzony jest głównie z kobietami to twórcami większości kroków są jednak mężczyźni. 

Zapisy prowadzone są do  grupy:
DANCEHALL (wt. godz. 17.45-18.45)
ZAPISZ SIĘ

Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

Strona 1 z 2