Aktualności - Kraków

KURS TAŃCA towarzyskiego i użytkowego

start 26 październik


Zapraszamy na nowy kurs tańca towarzyskiego oraz użytkowego dla początkujących w wersji karnawałowej. Kurs tańca to przede wszystkim nauka tańca w parze czyli przyjemne z pożytecznym. Na zajęciach poznacie tańce towarzyskie i użytkowe, które bedziecie mogli wykorzystać na każdej zabawie, gdzie tańczy się w parach. W programie między innymi 2na1 znane także jako disco fox, cha cha, jive, blues i wiele innych tańców w wersji użytkowej oraz samba, cha cha, rumba, tango itp.. Nauczycie się rozpoznawać rytmy, prowadzić partnerkę ale przede wszystkim świetnie bawić się tańcem. 


 

Zapisy prowadzone są do  grupy:
- KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO & UŻYTKOWEGO (cz. godz. 19.45-20.45)
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

 

Contemporary 16+

Start 19 październik


Contemporary Dance to styl tańca, który powstał w XX wieku, jako następstwo modern jazzu, baletu i innych technik tanecznych XX wieku. W odróżnieniu od tradycji, takich jak balet, contemporary nie jest związany z konkretnymi technikami tańca, ale raczej z filozofią tańca. Tancerze próbują odkrywać w nim naturalną energię i emocje, które są często bardzo osobiste.Jest to wewnętrzna, indywidualna interpretacja tańca, improwizacji, uczy partnerstwa, wykorzystując zarówno energię jak i emocje.

Zapisy prowadzone są do  grupy:
-CONTEMPORAY DANCE 16+ (czwartek godz. 17.00 - 17.45)
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW.

   

SEXY LADIES

Start 16 październik

SEXY LADIES - Zajęcia wyłącznie dla pań, nauczą Was nie tylko jak tanczyc, ale rowniez jak doskonale przy tym wyglądać i byc sexy. To zajęcia, na których tanczymy, spalamy kalorie wydobywając z siebie seksapeal, zmysłowe kocie ruchy i gracje. Zajecia dla wszystkich Pań, ktore chcą zaszaleć w tańcu, zainteresowanych nie tylko poprawieniem kondycji ale również, wydobyciem erotyzmu i seksapealu, drzemiącego w każdej z nas. Wszystkie jesteśmy piękne bez względu na wiek. Musimy tylko w to uwierzyć!!!  Na zajęcia można zabrać ze sobą wygodne buty na obcasie. Jeśli będziecie miały ochotę na naukę poruszania się w tym jakże ważnym dla nas elemencie garderoby to będzie do tego okazja. Na każdych zajęciach instruktorka będzie proponowała ich założenie przynajmniej na parę minut. Można lecz nie trzeba :)

 

Zapisy prowadzone są do  grupy:
SEXY LADIES (poniedziałek. godz. 16.45-17.45).
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW
W celu zapisania się kliknij w link

ZAPISZ SIĘ

   

JAZZ 16 +

Start 13 październik


Zajęcia, na których odkryjecie piękno tej techniki. Cechami charakterystycznymi jazzu są tak zwane izolacje, czyli ruchy partiami ciała niezależnie od innych (np. sama głowa, klatka piersiowa czy sam tułów) i kontrakcje, spotykane równie często w hip-hopie, ale na innej zasadzie. Taniec jazzowy sprawia ogólne wrażenie tańca „lekkiego i niezależnego” tak jak taniec współczesny czy modern dance.

Zapisy prowadzone są do  grupy:

- JAZZ 16+ (piątek godz.18.00 - 19.00) 
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW.

   

Latino/SALSA LADY STYLING

Start 11 październik


Na Latino/Salsę Lady Styling zapraszamy Panie w różnym wieku. Jak sama nazwa wskazuje na zajęciach tańczymy salsę i tańce latynoamerykańskie i to w wyjątkowo kobiecym wykonaniu. Wystarczy sama muzyka do salsy aby porwać kobiety do tańca a na naszych zajęciach instruktorzy dodatkowo nauczą Was jak tańczyć zmysłowo, płynnie i tak aby każda z Was poczuła się królową parkietu. Choreografie na zajęciach układane są w taki sposób aby nauczyć panie charakterystycznego dla salsy, płynnego poruszania biodrami oraz ramionami a przy okazji spalicie mnóstwo kalorii i wymodelujecie sylwetkę. Na każdych zajęciach będziecie poznawać nowe kombinacje kroków dopasowane do poziomu zaawansowania grupy. Zachęcamy do połączenia zajęć Salsa Lady Styling z zajęciami Latino Lady Styling i Sexy Dance (zajęcia trzy razy w tygodniu przyniosą najlepsze efekty w doskonaleniu techniki tańca oraz w drodze do smukłej sylwetki tancerki).


Zapisy prowadzone są do  grupy:
- LATINO/SALSA LADY STYLING (śr. godz. 17.45-18.45). 
ZAPISZ SIĘ
Rozkład zajęć dostępny jest w zakładce GRAFIK KRAKÓW

   

Strona 1 z 3